KONST / Litografier / Färglitografi 15103008
nr 1510 3008
Britt-Louise Sundell
(1928-2011), Sverige
”Utan skydd”. Signerad, färglitografi, daterad 1982. Numrerad 137/310. Bildmått: 49x58 cm, yttermått inklusive ram: 49x61 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 december 2022
kl 18:49:47
12/12 18:26:12
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Britt-Louise Sundell
Läs mer om Britt-Louise Sundell